Team

Onze meubelen in de showroom staan er niet alleen mooi te wezen. Ze willen ook iets vertellen aan wie er voor openstaat. Net zoals je in een huis tal van verhalen kan lezen aan de hand van de zorgvuldig uitgekozen voorwerpen waarmee bewoners zich omringen. Onze medewerkers helpen zoeken naar de perfecte match tussen beide om van een huis een thuis te maken waar het fijn wonen is.

CEO

RR Corner

 

interieurarchitect

Magali
magali@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Eloise
eloise@rrinterieur.be

 

styliste en interieuradvies

Janique
janique@rrinterieur.be

RR Natienlaan

 

interieuradvies RR

Bart
bart@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Valerie
valerie@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Michel
michel@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Evelyne
evelyne@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Charlotte
charlotte.c@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Michiel
michiel@rrinterieur.be

 

interieuradvies

Nancy
nancy@rrinterieur.be

 

interieurarchitect

Sanne
sanne@rrinterieur.be

 

administratie RR

Isabelle
belle@rrinterieur.be

Webdesign + fotografie: www.cafeine.be